Warsaw Wedding Days

Międzynarodowe Targi Ślubne Warsaw Wedding Days 18 – 20 września 2020

Targi Warsaw Wedding Days to największe w Polsce wydarzenie dedykowane branży ślubnej. To doskonałe miejsce do promocji i sprzedaży swoich produktów i usług, poznania nowości oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych.

Tegoroczna edycja rozpocznie się już w piątek. Pierwszy dzień targów będzie zbudowany wokół nowego wydarzenia Wedding Congress – jedynego w Polsce wydarzenia B2B dla branży ślubnej. W programie Congressu znajdą się warsztaty, prelekcje oraz sesje networkingowe. To tutaj właściciele i pracownicy firm będą mogli w dogodnej atmosferze nawiązywać i rozwijać kontakty biznesowe oraz dyskutować o aktualnej kondycji branży i perspektywach jej rozwoju. Sobota i niedziela będą tak jak w poprzednich latach adresowane przede wszystkim do narzeczonych i gości weselnych. Wśród głównych atrakcji będą m. in. pokazy mody, Meeting Wedding Plannerów, warsztaty taneczne, Strefa inspiracji.

Targi Warsaw Wedding Days są certyfikowane przez UFI, co potwierdza ich najwyższą jakość i czyni jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych na świecie.

Ambasadorka Targów: Izabela Janachowska

Partner Strategiczny: weddingdream.com

Zostaw komentarz