Pierwsza w Polsce Charytatywna Loteria Ślubna – oryginalny pomysł na pomaganie

  • Home
  • Wydarzenia
  • Pierwsza w Polsce Charytatywna Loteria Ślubna – oryginalny pomysł na pomaganie

Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna to oryginalny pomysł na upominki dla gości weselnych, świetna zabawa z dreszczykiem emocji, a przede wszystkim możliwość do pomagania. Reakcja Młodych Par na pomysł pozytywnie zaskoczyła nawet organizatorów – Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo, przygotowano 10 000 losów. Na „sezon ślubny 2018” przygotowaliśmy jeszcze ciekawszą ofertę.

Pomysł na upominek dla gości weselnych 

Można różnie o niej mówić, oryginalny pomysł na upominek, sposób na dreszczyk emocji i dobrą zabawę dla gości weselnych, niespodzianka urozmaicająca zabawę weselną, a już na pewno, sposób na podzielenie się swoim szczęściem z potrzebującymi. To jest właśnie pierwsza w Polsce Charytatywna Loteria Ślubna zorganizowana przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo.

Pomysł na organizację loterii ślubnej pojawił się w 2016 roku, zastanawialiśmy się nad niebanalnym sposobem na pomaganie i Charytatywna Loteria Ślubna stała się strzałem w dziesiątkę! Nowożeńcom ta inicjatywa bardzo się spodobała, zaczęły napływać zgłoszenia. W 2017 roku zrealizowaliśmy ponad 100 zamówień (to 2 zlecenia na każdą sobotę w roku). Łącznie przygotowaliśmy ręcznie blisko 10 000 sztuk losów i rozdaliśmy ponad 100 nagród. Paczki z zamówieniami dotarły już do wielu miejsc na terenie całej Polski.

Nowe propozycje dla nowożeńców 

W nowej edycji loterii przygotowaliśmy kilka nowych rozwiązań, aby jeszcze lepiej dostosować się do nowych trendów weselnych. Niekiedy pary przygotowują się do tego wyjątkowego dnia wiele czasu, wkładają sporo wysiłku, aby wszystko wyszło doskonale, dlatego losy przygotowujemy z dużą starannością i do każdej uroczystości podchodzimy indywidualnie. Naszą ofertę można zobaczyć na stronie loterii: www.loteriaslubna.pl. Istnieje również możliwość przygotowania autorskiego projektu dla pary, takich zamówień mieliśmy już kilkanaście.

Na czym polega Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna? 

Para młoda wybiera wzór losu i składa zamówienie (koszt jednego losu to 3 zł). Losy układane są na stołach w sali weselnej, najczęściej przy winietkach. Goście są poinformowani na początku przyjęcia o udziale w loterii ślubnej, każdy gość zdrapuje zdrapkę na tylnej stronie losu i sprawdza czy wygrał nagrodę. Wygrany los należy zarejestrować w formularzu rejestracji losu, a my wysyłamy nagrodę do zwycięzcy. Do wygrania pendrivy, sprzęt AGD oraz ekspresy do kawy. Cały dochód z loterii jest przeznaczony na fundusz św. Brata Alberta wspierający rozwój talentów podopiecznych Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

Więcej informacji o loterii można znaleźć na stronie internetowej: www.loteriaslubna.pl oraz na facebook’u: https://www.facebook.com/loteriaslubna/ masz pytanie to napisz do nas: kontakt@loteriaslubna.pl. Polecamy się do polecania!

Głównym sponsorem loterii jest serwis www.GdzieWesele.pl
IMG_9443IMG_9441IMG_94323IMG_94012
Komentarze

Bardzo wspieram takie akcje i dobrze że jest taka inicjatywa, trzeba tylko jeszcze trochę to rozgłośnić i będzie dobrze. Takich akcji powino być jeszcze znacznie więcej, fajnie że jest ktoś kto się takim czymś zajmuje. Nam pozostało jedynie wziąć udział i pomóc 🙂 Czekam na więcej wpisów i na pewno wrócę na tego bloga, pozdrawiam!

Zostaw komentarz