Przyjdź i zobacz jak wygląda przyjęcie weselne w Starej Winiarni!

Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę Targów Ślubnych! W niedzielę, 15 listopada 2015r. w godz.13:00 – 17:00 Otwarty Dzień Ślubny w klimatycznych wnętrzach XVI-wiecznego kasztelu Folwark Stara Winiarnia w Mszanie Dolnej. Zapraszamy Pary planujące ślub i wesele – Targi inspirują!

Wśród wystawców spotkają Państwo Firmy mające w swojej ofercie suknie ślubne i dodatki, biżuterię ślubną, dekoracje ślubne, samochody do ślubu, wina, akcesoria ślubne, oświetlenie dekoracyjne, animacje dla dzieci. Będą prezentacje zespołów muzycznych i DJ, swoje stoiska wyeksponują studia fotograficzne, fotobudki, salony fryzjerskie i kosmetyczne, pracownie cukiernicze, winnice a także niepowtarzalna, wyjątkowa Gwardia Kasztelańska!
Oczywiście polecamy tradycyjną giełdę wolnych terminów weselnych oraz konkursy z cennymi nagrodami. Imprezę profesjonalnie poprowadzi zawodowy wodzirej – prezenter muzyczny.

Działasz na rynku ślubnym? Chcesz zaprezentować swoją firmę i nawiązać z nami stałą współpracę? Wystaw się na naszych Targach! Zaprezentuj swoją ofertę Narzeczonym Ich Rodzinom i znajomym! Kontakt:

FOLWARK STARA WINIARNIA
tel./fax 18 33-12-382
biuro@folwarkstarawiniarnia.pl
Atmosferę poprzednich edycji mogą Państwo poznać na www.folwarkstarawiniarnia.pl/archiwum_otwartych_dni_slubnych

Kolejna edycja Targów Ślubnych dla wszystkich par planujących ślub i wesele będzie z całą pewnością okazją do zapoznania się z aktualną ofertą firm z branży. Bezpośredni kontakt z wystawcami, którzy w sposób fachowy i wyczerpujący przedstawią swoje usługi i produkty, umożliwi ich potencjalnym klientom zebranie cennych informacji, rad i wskazówek co do przebiegu, kształtu i oprawy uroczystości weselnej. Serdecznie zapraszamy! 

targi slubne folwark Dekoracje stołów targi prezentacje biżuteria usługi kosmetyczneGwardia Kasztelańska kapela góralska Targi Ślubne 2015 Otwarty Dzień Ślubny 2015 samochód do ślubu folwark stara winiarnia

Komentarze do wpisu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *