Najpiękniejsze miejsca na rustykalne wesele w Krakowie

Rustykalne wesele jest mocno powiązane ze wsią. Gdy tylko spojrzymy na zdjęcia z takich przyjęć, od razu widzimy wiele pięknych polnych kwiatów oraz drewniane i jutowe dodatki. Na takim weselu nie może zabraknąć tych naturalnych materiałów. Mile widziane są również suszone liście oraz zboże. Barwy, które spotkamy na takich przyjęciach to głównie zieleń i beż. Rustykalne wesele skupia się na powrocie do korzeni i dekoracjach wykonanych z naturalnych materiałów.

W ostatnim czasie coraz więcej osób organizuje przyjęcia w stylu rustykalnym. Pojawiło się również sporo sal, które bez problemu sprostają tym oczekiwaniom. Niejedna sala weselna Kraków z pewnością wam się spodobała. Doskonale wiemy, że na rynku jest tak wiele pięknych obiektów, iż trudno się zdecydować, który z nich wybrać.

Z racji tego, że widzimy wasze spore zainteresowanie, przygotowaliśmy ranking najpiękniejszych obiektów w stylu rustykalnym. Jeśli planujecie zorganizować rustykalne wesele w Krakowie lub okolicach, to powinniście zwrócić uwagę na poniższe obiekty. Mamy nadzieję, że spodobają się wam tak samo jak nam.

1. Dworzyszcze Wola – zobacz prezentację

2. Dom Weselny Pod Kogutkiem – zobacz prezentację

3. Leśniakówka – zobacz prezentację 

4. Ślub w Jurcie by bemywife – zobacz prezentację 

5. Hotel i Restauracja Panorama – zobacz prezentację

6. Ranczo Wiktoryjka – zobacz prezentację

7. Ciche Pole – zobacz prezentację

8. Aula Nicolai – zobacz prezentację

9. Gospoda Nad Zimną Rzeczką – zobacz prezentację

10. Zaczarowana Furmanka – zobacz prezentację 

 

Tags:
Zostaw komentarz