Najlepsze miejsca na ślub plenerowy w Warszawie

Organizacja ślubu w plenerze w ciągu ostatnich lat stała się bardzo popularna. Państwo Młodzi dokładają wszelkich starań, aby najważniejszy dzień w ich życiu był idealny. Cóż może być piękniejszego niż ceremonia na dworze? Wszechobecna zieleń i kwiaty tylko dodają uroku i wyjątkowości tej magicznej chwili.

Ślub w plenerze ma wiele zalet, ponieważ to Państwo Młodzi decydują o miejscu. Plaża, góry, las, park, polana a może wieś? Możliwości jest wiele. Warto jednak pamiętać, że nie może być to mała przestrzeń i musi zmieścić odpowiednią liczbę krzeseł. To od Państwa Młodych zależy ile osób będzie uczestniczyło w ceremonii i powinni o nich zadbać najlepiej jak to możliwie.

Często państwo decydują się na zorganizowanie ślubu obok sali weselnej. To bardzo wygodne zarówno dla nich, jak i dla gości. Niejedna sala weselna Warszawa posiada możliwość organizacji zaślubin w plenerze. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla was ranking obiektów, w których istnieje możliwość ceremonii w plenerze. Ślub plenerowy w Warszawie z pewnością będzie spełnieniem marzeń niejednej Pary Młodej.

1. Pałacyk Otrębusy – zobacz prezentację

2. Lawendowy Pałacyk – zobacz prezentację

3. Pałac Lasotów – zobacz prezentację

4. Piorunowskie Wesele Rowdal – zobacz prezentację

5. Villa Szamocin – zobacz prezentację

6. Dom Weselny Tango – zobacz prezentację

7. Dom Weselny Ostoja – zobacz prezentację

8. Klub Mila Zegrzynek – zobacz prezentację

9. Warsaw Polo Club – zobacz prezentację

10. Stodoła Czereśniowy Sad – zobacz prezentację

Mamy nadzieję, że obiekty, które dla was wybraliśmy, spełnią wasze oczekiwania. Jeśli chcielibyście poznać więcej cudownych miejsc albo szukacie weselnych inspiracji, zapraszamy na GdzieWesele.pl.

Tags:
Zostaw komentarz