Kryształowy zawrót głowy czyli przepiękne produkty kryształowe na Twoim weselu!

Kryształy wracają do łask! Zapomnij o kiczowatych wazonach z meblościanki u babci, a koniecznie zwróć uwagę na ponadczasowy styl i niesamowity blask! Szerokie zastosowanie wyrobów kryształowych pozwala na zastosowanie ich w wielu wnętrzach. W bardzo wielu aranżacjach kryształy będą prezentować się naprawdę imponująco. I tak na przykładzie wesel przedstawiamy Wam zastosowanie tego pięknego szkła.

Toast
Podczas powitania Państwa Młodych chlebem i solą, przydać się mogą dwa piękne` kryształowe kieliszki do wódki. Ich żywot co prawda będzie krótki, gdyż jak mówi zwyczaj – nowożeńcy muszą je potłuc, aby wieść dobre życie w szczęściu! Krótki, ale efektywny efekt wow gwarantowany!

Stół Pary Młodej
Najczęściej stół Pary Młodej jest dużo bardziej przystrojony niż stoły pozostałych gości, a co za tym idzie to na tym miejscu, skupia się gówna uwaga wszystkich uczestników przyjęcia. Dodatkowo – duża część fotografii weselnych jest wykonywana właśnie w tym wyjątkowym miejscu. Czemu zatem nie postawić na kryształową zastawę? Wazony, świeczniki czy kryształowe kieliszki do wina i wódki dzięki swojej eleganckiej formie, zdecydowanie podkreślą wyjątkowość chwili, a w połączeniu ze światłem wychodzącym ze świec, lamp czy reflektorów sprawią, że rozproszone wiązki świateł dodadzą temu miejscu wyjątkowego klimatu pełnego tajemniczości!

Podziękowania dla rodziców
Stałym punktem wesela są podziękowania dla rodziców. Wówczas to Młodzi dają swoim rodzicom unikatowe upominki. Dla tych Par, które zastanawiają się co może być odpowiednim prezentem dla ukochanych rodziców — śpieszymy z radą – wyroby kryształowe. Karafka ze szklankami do whisky czy kryształowe kieliszki do białego wina w towarzystwie odpowiedniego trunku to strzał w dziesiątkę.\

Prezent ślubny
Najczęstszym prezentem dla Młodych jest zastrzyk gotówki, ale jeżeli chcesz postawić na coś trwałego i niepowtarzalnego postaw zdecydowanie na produkty kryształowe. Luksusowe produkty kryształowe z pewnością pozostaną z Parą Młodą na wiele lat i będą przywoływać wiele fantastycznych wspomnień.

Jak widzicie, kryształ na weselu może stać się gościem specjalny. Weźcie go zatem pod uwagę!
Niepowtarzalne i piękne kryształy możecie kupić w sklepie Niemen Crystal gdzie znajdziecie szeroki asortyment ręcznie ciętego kryształu.

Tags:
Zostaw komentarz