Idealne miejsce na wesele – Kompleks Bankietowo-Konferencyjny Szyb Bończyk

Kompleks Bankietowo-Konferencyjny Szyb Bończyk to miejsce magiczne. Tu historia spotyka się ze współczesnością, tu tradycja ma swój najlepszy smak. W zachowanym od zapomnienia górniczym pejzażu, odbywają się najważniejsze wydarzenia Twojego życia.

Szyb Bończyk to nowe i niepowtarzalne miejsce na gastronomicznej mapie Górnego Śląska. Sale bankietowe zostały urządzone w budynku dawnej transformatorowni, stanowiącej część działającego w latach 1911-1990 szybu nieistniejącej już kopalni Mysłowice. Szyb Bończyk mieści się na granicy trzech miast: Katowic, Mysłowic i Sosnowca.

W skład kompleksu Szyb Bończyk wchodzą dwie sale: większa – na 120 osób – urządzona na parterze budynku oraz mniejsza osadzona w piwnicy – na 40 osób.

Dla młodych par i ich gości, pragnących przeżyć niezapomniane chwile w śląskim klimacie, właściciele Szybu przygotowali dodatkowe atrakcje. Gości weselnych przywitają dzieci w tradycyjnych śląskich strojach, koncert weselny da górnicza orkiestra i znani śląscy artyści. Śląska kuchnia to nie tylko rosół, rolada i modro kapusta, ale również: wodzionka, krupniok, tradycyjny szałot, kromka z tłustym, brateringi czy frankfurterki.

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na tę jedyną uroczystość w życiu? Chcesz aby Twoi goście poczuli prawdziwy klimat śląskiej ziemi? Już nie musisz szukać – jest takie miejsce. To Szyb Bończyk

Zapraszamy na stronę: www.szybbonczyk.pl

2 1_595 3 4 5 6 7

Tags:
Komentarze

Miejsce wydaje się być rewelacyjne i ma swój klimat:)
Moje wesele będzie w październiku w jednym z opolskich hoteli, w którym jest również sala weselna. Dodatkowo całość jest na terenie parku krajobrazowego, więc liczę na niezapomniane wrażenia;)
Fajnie, że umieszczacie tutaj zdjęcia i informacje, staje się to inspiracją dla kolejnych par młodych:)

Miejsce wymarzone na wesele. Takich lokali powinno być jak najwięcej.

Zostaw komentarz