Fotożeńcy – filmowanie wesel i fotografia ślubna w wyjątkowym wydaniu

Filmowy kadr czy fotografia to nie jest dla nas zwykłe pstryknięcie. To złapanie tej jednej chwili, która później nie potrzebuje słów czy zapachu, aby dotrzeć do wszystkich ludzkich zmysłów.  My w swoim zawodzie nie chwytamy jednak małych rzeczy, ale tych niezwykle doniosłych.  Zazwyczaj jest to dzień ślubu – dla wielu najważniejszy w całym życiu.  Dla wielu tak pełen emocji, że później trudno sobie z niego cokolwiek przypomnieć.

Zrobimy wszystko, aby te chwile jednak nigdy nie przeniknęły i nie zatarły się w obliczu upływających lat. Niech ich ślad w postaci wielkiej radości, wzruszeń i uniesień pozostanie na zdjęciach ślubnych i filmowych kadrach – dziełach sztuki, w których głównymi bohaterami będziecie Wy.

Oferujemy Państwu: wyjątkowe sesje zdjęciowe dla narzeczonych, zdjęcia plenerowe dla nowożeńców, reportaż ślubny zarejestrowany przez profesjonalnego fotografa i kamerzystę, filmowanie wesel, obróbka zdjęć za pomocą programów do grafiki komputerowej, obróbka filmów z wykorzystaniem efektów specjalnych, animacji 3D oraz motion design.

Poniżej możecie Państwo zobaczyć, jak staramy się uchwycić momenty z Waszego wielkiego dnia:

fotożeńcy1 (8) (Copy) fotożeńcy1 (5) (Copy) fotożeńcy1 (4) (Copy) fotożeńcy1 (3) (Copy) fotożeńcy1 (1) (Copy) fotożeńcy0 (1) (Copy) fotożeńcy1 (2) (Copy) fotożeńcy1 (10) (Copy) zdjęcia zdjęcia1

Tags:
Komentarze

Bardzo fajne ujęcia 🙂

Zostaw komentarz