Dzień Otwarty w Weranda Home

Już w niedzielę 27 maja od godziny 11.00 do 17.30 odbędzie się Dzień Otwarty Weranda Home usytuowanej w zielonym sercu Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki. Będzie to idealna okazja aby zwiedzić rezydencję oraz zapoznać się ze szczegółami organizacji wesela lub innych przyjęć okolicznościowych. Tego dnia oprowadzający po obiekcie będą do dyspozycji klientów tych indywidualnych jak i biznesowych odpowiadając na wszelkie pytania oraz przedstawiając szczegóły dotyczące fachowego przygotowywania uroczystości weselnej. Ponadto będzie można spotkać się z podwykonawcami, poznać ich produkty i usługi.

Weranda Home

doskonale nadaje się do zorganizowania przyjęć weselnych, komunijnych, spotkań rodzinnych oraz eventów biznesowych. Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu natury, każde wydarzenie pozostawi niezapomniane wrażenia. W wystroju wnętrz łączy silną tradycję staropolskiego dworu z nowoczesnym designem, dbając o najmniejsze detale.

Weranda Home to wyjątkowe miejsce, bliskie ludziom, w którym punktem wyjściowym są emocje, doskonałe jedzenie, wystrój i przede wszystkim niepowtarzalny klimat. Do dyspozycji jest 1400 m2: 2 sale restauracyjne, pomieszczenie chilloutowe, oraz salę bankietową połączoną bezpośrednio z tarasem prowadzącym do ogrodu

W sezonie letnim, dzięki bezpośrednim zejściu do 2 jezior jest możliwość wypożyczenia sprzętów wodnych. Dodatkowo obiekt dysponuje pokojami hotelowymi, przygotowanymi dla ok. 40 gości, sauną oraz siłownią. Oprócz głównej rezydencji, na terenie posiadłości znajduje się zrewitalizowana stajnia, w której również znajdują się miejsca noclegowe i jest możliwość zorganizowania mniejszych eventów.

www.catering.werandafamily.com

WERANDA_HOME_LOGO_BLACKimg130914StajniaSala bankietowa 2Pokoj nr 9img390(2)

Zostaw komentarz