Wyjątkowe miejsca na wesele w stylu industrialnym

Po przez miejsce industrialne rozumiane są obiekty takie jak  stara fabryka, huta,  cegielnia, spichlerz, magazyn, stocznia… i wiele innych budynków, których wystrój zawiera cegły, metal czy beton.

W Polsce możemy znaleźć prawdziwe perełki postindustrialnego piękna. Wiele takich miejsc jest przystosowana do urządzania różnych imprez  okolicznościowych i do tego celu są przeznaczone. Choć oczywiście da się również zorganizować przyjęcie weselne  w obiekcie, który zdecydowanie nie jest salą weselną. Wtedy jednak potrzebna jest pomoc doświadczonego dekoratora i konsultanta ślubnego. Przygotowanie zwykłego magazynu pod eleganckie przyjęcie może nie być łatwym zadaniem, lecz efekt zdecydowanie wart jest wysiłku.

Wyjątkowe industrialne sale znajdziecie na GdzieWesele.pl Ostatnio zaktualizowane6Ostatnio zaktualizowane7Ostatnio zaktualizowane5Ostatnio zaktualizowane8Ostatnio zaktualizowane9

Komentarze do wpisu:

  1. Karolina

    Urocze miejsca, my tam wolimy jednak swojskie wesele w góralskim stylu, jednak z tych wszystkich najbardziej podoba mi się to z okrągłymi lampionami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *