Ślub w górach – niekoniecznie po góralsku…

Śluby poza rodzinną miejscowością stają się coraz modniejsze także w Polsce.  W czołówce najczęściej wybieranych lokalizacji są góry. Bez względu na to, czy są to polskie Tatry, czy masywy górskie za granicą, jedno jest pewne – widoki na takim ślubie będą niepowtarzalne.

Państwo Młodzi, którzy chcą zorganizować ślub w górach muszą wykazać się niemałą determinacją i liczyć się z większymi kosztami, niż w przypadku ślubu w swojej miejscowości. Gościom trzeba zapewnić dojazd i nocleg, do miejsca uroczystości przynajmniej kilka razy należy się udać, by załatwić formalności, obejrzeć salę, dowieźć potrzebne rzeczy… Wielu narzeczonych to jednak nie odstrasza, bo od dawna marzyli o uroczystości w otoczeniu górskich szczytów, potoków i krajobrazów, daleko odbiegających od tych, które na co dzień możemy oglądać w albumach ślubnych wielu par.

Uroczystość w górach może przybrać formę tradycyjnego ślubu z góralskimi zwyczajami, ale nie musi. Pary z nowoczesną wizją ślubu i przyjęcia w tych warunkach także będą czuły się doskonale.  Dodatkowymi atrakcjami na takich uroczystościach mogą być występy góralskiej orkiestry, kulig na śniegu, przejażdżka kolejką górską, czy wieczorne ognisko. I mimo pewnych logistycznych trudności na etapie organizacji, ślub i wesele w górach z pewnością dostarczą wielu niezapomnianych wspomnień…kolaz7 gory kolaz gory kolaz2 groy kolaz6 gory kolaz9 gory kolaz11gory kolaz10 gory kolaz13 gory kolaz16 gory kolaz19 gory kolaz21 gory kolaz24 gory   kolaz20 gory kolaz8 gory kolaz1 gory

Zapisz

Komentarze do wpisu:

 1. jmvideo

  Niezwykle piękna pamiątka, choć rzadko zdarza mi się spotykać takie sytuacje, kiedy to panna młoda faktycznie decyduje się urządzić wesela z dala od rodzinnego domu. Dla takich jednak zdjęc… chyba warto :)

 2. Marta

  Piękna sesja, można się przy niej rozmarzyć. Pomysł sam w sobie jest świetny i oryginalny. Ślub w górach na pewno będzie miłym przeżyciem i jeszcze lepszą pamiątką :)

 3. Marlena Świątek

  Takie zdjęcia chyba najbardziej mnie poruszają… Zakochana para i natura, coś pięknego i niepowtarzalnego!

 4. DJ Darek

  Wspaniałe zdjęcia, myślę, że dla niejednej pary staną się one doskonałą inspiracją. Ślub w górach faktycznie ma swój wyjątkowy i niepowtarzalny klimat, jakiego nie znajdziemy nigdzie indziej. Pozdrawiam.

 5. Wesele Warszawa

  Ślub w górach wygląda cudownie ale nie koniecznie jest on do wykonania kiedy młodzi pochodzą w drugiego końca kraju i chcą zrobić doże wesele.

 6. Marta Wrońska

  Takiego klimatu nie da się podrobić! Niesamowite zdjęcia <3 I ta biel śniegu idealnie komponująca się z bielą sukni. Chłód przecinany ciepłem świec i drewna. Uwielbiam!

 7. Trzebicka M.

  Bardzo podoba mi się ślub w takim stylu. Nie jest przereklamowany, dość skromny i przede wszystkim przepiękny :)

 8. Jerzy Mazur

  Świetne pomysły na zdjęcia plenerowe! Musze to wykorzystać przy tworzeniu swoich sesji w przyszłym roku :)

 9. Anna Kara

  Wspaniałe fotografie i inspiracje. Zdjęcia młodej pary na wyciągu są fantastyczne! :)
  Pozdrawiam – Anna Kara

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *