Zimowe przyjęcia weselne

Niekwestionowanym plusem ślubu i wesela zimą jest niezwykła sceneria, którą przy odrobinie szczęścia możemy mieć w trakcie wesela i/lub sesji zdjęciowej. Najbardziej sprzyjającym typem obiektu na tego typu imprezę oraz sesję zdjęciową jest niewątpliwie Pałac. Jeśli chodzi o Warszawę, szczególne miejsce to Pałacyk Otrębusy. Pałacowe wnętrza udekorowane klimatycznymi ozdobami prezentują się niezwykle oraz nadają całemu wydarzeniu bajkowego charakteru. Piękny, oprószony śniegiem ogród otaczający Pałac stanowić będzie idealną scenerię na zimową sesję plenerową – a pomysłów na wykorzystanie atrybutów zimy jest w fotografii nieskończenie wiele!

BLOG1 BLOG2

IMG_0788 copy IMG_0790 copy IMG_0797 copy IMG_0800 copy TaraBrett57 winter-engagement-08

Tags:
Komentarze

Zimowe zdjęcia plenerowe, moim zdaniem wychodzą najlepiej przy starych pałacach ale również w górach czy na tle zaśnieżonych drzew, jak to ostatnie zdjęcia. Niestety ostatnie zimy w Polsce są tak nieprzewidywalne, krótkie i z mała ilością śniegu, że planowanie ślubu w zimie jest bardzo ryzykowne bo o ile z plenerem można poczekać na większy opad śniegu to co jednak ze zdjęciami ślubnymi?

Takie śluby i wesela mają swój urok. Większość osób chce robić wesela wiosną i latem, bo jest cieplej.

Piękne zimowe klimaty, już niedługo nowe wyzwania i nowe inspiracje makijażu w klimacie mroźnej zimy. Bardzo fajna inspiracja mam nadzieję że będzie takich więcej tym bardziej w końcówce tego roku 🙂

Pozdrawiam i zapraszam na makijażu ślubnym.

Zostaw komentarz