Wyjątkowe Przyjęcia Weselne w Pałacu Prymasowskim

Pałac Prymasowski to elegancki i prestiżowy obiekt, położony w samym Centrum warszawskiej Starówki, idealny do organizacji rożnego rodzaju eventów takich jak konferencje, bankiety czy imprezy okolicznościowe. Zabytkowe wnętrza nadadzą niepowtarzalny klimat każdemu przedsięwzięciu. Sale pałacowe różnią się od siebie nie tylko rozmiarami ale również klimatem, co pozwala na zorganizowanie eventu o dowolnym charakterze, rozmiarze i kształcie.

Jeśli szukasz miejsca gdzie spełnią się twoje marzenia o eleganckim przyjęciu weselnym, gdzie Ty i Twoi goście poczujecie się na prawdę wyjątkowo, zapraszamy do Pałacu Prymasowskiego położonego w samym centrum warszawskiej starówki.  Śluby, wesela, chrzciny, komunie, rocznice wymagają niezapomnianej oprawy i wyjątkowej atmosfery.

Kunsztownie odrestaurowany Pałac Prymasowski to piękny XVI wieczny obiekt położony na warszawskiej Starówce – idealny do organizacji spotkań wymagających niezapomnianej scenerii. Stylowe wnętrza Pałacu doskonale nadają się do organizacji przyjęć weselnych dla 30 – 130 Gości i bardziej kameralnych spotkań rodzinnych takich jak chrzciny, komunie czy przyjęcie rocznicowe.

Zespół Pałacu Prymasowskiego oferuje Państwu profesjonalne usługi, dzięki którym przyjęcie będzie niepowtarzalne, wzbudzi podziw Gości i na długo pozostanie w ich pamięci.

Podejmiemy się realizacji Państwa najoryginalniejszych pomysłów, zapewniając przy tym:
profesjonalny sprzęt techniczny
wyśmienity catering
niebanalny wystrój wnętrz
oprawę muzyczną i wysokiej klasy obsługę
Każdej parze, która zorganizuje przyjęcie weselne w Pałacu Prymasowskim przysługuje atrakcyjny rabat przy organizacji kolejnych imprez rodzinnych takich jak rocznice ślubu, chrzciny czy komunie.

Komfort, elegancja, prestiż. Wnętrza godne Państwa Gości.
Pałac Prymasowski serdecznie zaprasza!

fregt fwef gerg gerhgy gerhyt gerhytry grdgthy grdhf gsrdgreyt hrtfhj ihguy ilgutuy thumbImage vsdrgtrh

Tags:
Komentarze

Rewelacyjne przyjęcia, byłam kiedyś na podobnym, pozdrawiam i zapraszam do siebie
http://weselnie.unixstorm.org/

Niezwykle eleganckie miejsce na wesele. Przepiękna sala.

Ja z kolei polecam http://calanaprzod.com.pl. Miałam tam wesele w tym roku i wszystko mnie zachwyciło. Dekoracje pięknie się komponowały z wyglądem sali. Poza tym obsługa bardzo w porządku.

Zostaw komentarz