Weselne inspiracje w kolorze peach fuzz

Z pewnością słyszeliście już o tym, że peach fuzz to najmodniejszy kolor tego roku. Jak sama nazwa wskazuje, to barwa delikatnej brzoskwini. Ten kolor idealnie wpisuje się w klimat wesel. Już wcześniej niejednokrotnie się na nich pojawiał a teraz zagości na weselnych stołach znacznie częściej. Peach fuzz to ciepły kolor, który można połączyć z bielą, złotem, różem lub beżem. Wygląda idealnie jako barwa przewodnia lub dodatek.

Jak wykorzystać peach fuzz na weselu?

Nie ma się co dziwić, że peach fuzz to barwa, która bardzo szybko stała się inspiracją dla wielu dekoratorów weselnych. Ten kolor wygląda niesamowicie elegancko i idealnie wpisuje się w weselny klimat. Można wykorzystać go na wiele sposobów. Dekoracje weselne w tej barwie będą wyglądały magicznie: zastawa, szkło, obrusy, ścianka za państwem młodym czy kwiaty. Słodkości w kolorze delikatnej brzoskwini z pewnością przyciągną uwagę niejednego gościa weselnego. Można pójść o krok dalej i zdecydować się również na tort w tej samej barwie. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, peach fuzz jest kolorem, który możecie połączyć z innymi barwami. Idealnie będzie wyglądał z pudrowym różem, który również jest bardzo delikatny. Jeśli chcecie jednak, aby wasze wesele było bardziej wyraziste, postawcie na nieco mocniejsze kolory: pomarańcz oraz czerwień również będą się pięknie komponować.

Jak zorganizować wesele z motywem peach fuzz?

Organizacja wesela w motywach peach fuzz nie różni się od przyjęć okolicznościowych w innym klimacie. Na początku powinniście zastanowić się czy stawiacie jedynie na jedną barwę czy łączycie ją z innymi kolorami. Warto porozmawiać z dekoratorką, która na pewno wam doradzi. Powinniście również rozejrzeć się za dekoracjami. Zobaczyć czy macie możliwość zakupu lub wypożyczenia zastawy oraz szkła w tej barwie. Ważnym elementem jest oczywiście ścianka za stołem prezydialnym oraz obrusy. Jeśli chcecie, aby wszystko do siebie pasowało, koniecznie pamiętajcie o tych elementach. W barwie peach fuzz może zostać wykonany tort oraz słodki stół. Poniżej przygotowaliśmy dla was kilka zdjęć, które mogą was zainspirować do stworzenia swojego wymarzonego wesela w tym delikatnym brzoskwiniowym kolorze.

Tags:
Zostaw komentarz