W obiektywie Fotożeńców – Filmowanie Wesel i Zdjęcia Ślubne

Fotografia pamięta dłużej niż człowiek. My w swoim zawodzie nie chwytam jednak małych rzeczy, ale tych niezwykle doniosłych. Zazwyczaj jest to dzień ślubu – dla wielu najważniejszy w całym życiu. Dla wielu tak pełen emocji, że później trudno sobie z niego cokolwiek przypomnieć.Oferujemy również filmowanie i jest to część naszej oferty.

Jesteśmy od tego, aby te chwile jednak nigdy nie przeniknęły i nie zatarły się w obliczu upływających lat. Niech ich ślad w postaci wielkiej radości, wzruszeń i uniesień pozostanie na fotografiach – dziełach sztuki, w których głównymi bohaterami będziecie Wy.

Oprócz samego ślubu wiekopomną pamiątką jest plenerowa sesja Pary Młodej. To czas na wdrożenie w życie swoich małych marzeń. Pragniesz niezapomnianej sesji z Twoją drugą połówką w ukochanym miejscu? Marzysz o artystycznych zdjęciach za granicą? Mamy w zanadrzu wiele pomysłów, ale wsłuchujemy się również w potrzeby naszych Klientów dotyczące zarówno sesji plenerowych jak i finalnego kształtu filmu.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://fotozency.pl/ oraz https://www.facebook.com/Fotozency/

2  3 4 5 6 7 8 9

Ula & Jacek from Fotożeńcy on Vimeo.

Tags:
Komentarze

Świetny plener i filmik 🙂 Gratulacje dobrej roboty 🙂

Byłam w Pałacyku Otrębus i jest naprawdę świetnie. Jest tam bardzo pięknie i wesele było bardzo udane. Polecam każdemu organizowanie tam wesel. Kuchnia i restauracje są świetne, tak samo jak obsługa i pokoje hotelowe. Pozdrawiam.

Zostaw komentarz