W czym do ślubu czyli stylizacje małych druhen

Sypanie kwiatów, podawanie obrączek, niesienie długiego welonu – któż inny wykona te obowiązki lepiej niż mała druhna. Jako że w dniu ślubu często zaraz za panią młodą to właśnie mała druhna przykuwa uwagę wszystkich gości – musi prezentować się nienagannie. Często to pierwsza tak poważna funkcja dla maluchów dlatego piękny wygląd sprawi że dziecko poczuje się bardziej pewne siebie i z większym zapałem będzie pełnić swoje obowiązki.

Zanim wybierzemy konkretne stylizacje musimy znać motyw przewodni wesela oraz kolorystykę w jakiej będzie się ono odbywać. Pomimo iż biel teoretycznie powinna być zarezerwowana tylko dla Panny Młodej, strój małych druhen również może być w tym kolorze. Te małe istotki jak i oprawa tylko zyskają przez to na uroku.

Należy pamiętać jednak żeby wcześniej uzgodnić strój z małymi bohaterami, nie może to być dla nich zaskoczenie ponieważ może się okazać że strój drapie, upina czy jest w inny sposób niewygodny a to może popsuć całą frajdę pełnionej funkcji.

Nieodzownym elementem stylizacji  małych druhen są dodatki – najczęściej są to ozdoby do włosów takie jak wianuszki czy opaski. Takie gadżety wspaniale dopełnią wygląd i sprawią że nabierze on odpowiedniego charakteru.

Tags:
Zostaw komentarz