Tort weselny ozdobiony kwiatami

Tort Weselny z pewnością musi być pyszny, jednak to nie jedyna cecha jaką musi się wyróżniać. Dobrze bowiem gdyby oprócz walorów smakowych goście zapamiętali go jako niepowtarzalny i piękny. Dziś postanowiłam przedstawić Wam tory ozdobione kwiatami zarówno świeżymi, sztucznymi czy jadalnymi.

W każdym przypadku taki tort będzie wyglądał elegancko i naturalnie. Motyw kwitowy na torcie może świetnie współgrać i nawiązywać do bukietu ślubnego.

Z sztucznymi i jadalnymi kwiatami większych problemów nie powinno być podczas krojenia, jednak decydując się na świeże kwiaty należy skorzystać z usług florystyki, która przygotuje specjalne uchwyty, aby łatwo usunąć kwiatka podczas krojenia czy jedzenia. Pamiętajcie jednak, że nie wszystkie gatunki kwiatów nadają się na ozdoby tortu ze względu na trującą substancję.

Moje propozycje toru znajdują się poniżej, zapraszam do obejrzenia, być może staną się one inspiracją dla Waszego tortu weselnego.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Tags:
Komentarze

Piękne torty

Bardzo podobają mi sie te torty. Są zachwycające. Podobne widziałam ze robi firma http://rogwojskiego.pl/ . Mnie zachwyca to ze teraz mają tak oryginalne pomysły na weselne tory. Niektóre sa tak piękne że szkoda ich jeść.

Ja uwielbiam minimalistyczne klimaty. Jeśli chodzi o torty, to polecam drewniane patery! robią nieziemski klimat! <3

Nie wierzę w to co widzę, te torty są cudowne! 🙂

Zostaw komentarz