Top 7 najpiękniejszych pałaców z województwa pomorskiego

  • Home
  • Polecane
  • Top 7 najpiękniejszych pałaców z województwa pomorskiego

Planując wesele, zastanawiamy się nad odpowiednim miejscem. Jedni postawią na stodołę weselną, inni na klimatyczną restaurację, a niektórym marzy się uroczystość.. w pałacu. W końcu to dzień, w którym każda Panna Młoda powinna poczuć się jak księżniczka. Wszyscy będą zwracać na nią uwagę, więc dlaczego nie zorganizować wesela w pałacu i dodać do tego wyjątkowego dnia jeszcze więcej magii?

Pałac to wręcz idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego, ale także zawarcie związku małżeńskiego. Magiczna sceneria nie tylko zachwyci wszystkich gości, ale także będzie pięknie wyglądała na zdjęciach. Dodatkowym atutem jest zorganizowanie ceremonii zaślubin w ogrodzie. Rozległe ogrody idealnie sprzyjają powiedzeniu sobie „tak”. Warto pamiętać, że pałac jest miejscem bogatym w historię. To nie tylko piękny budynek, ale również obiekt z duszą.

Sala weselna w pałacu ma wyjątkowy klimat. Piękne wnętrze zachwyca swoim widokiem a połyskujące nad głową żyrandole cudownie rozprzestrzeniają światło. Wesele w pałacu to uroczystość w prawdziwie dworskim stylu, która zapadnie Waszym gościom na długo w pamięci.

W Naszym kraju jest wiele cudownych pałaców, które zapierają dech w piersi. Dziś chcielibyśmy Wam pokazać sześć najbardziej czarujących obiektów z województwa pomorskiego. Jeśli planujecie zorganizować wesele w bajkowej scenerii, to Nasz ranking na pewno przypadnie Wam do gustu.

1.Zobacz prezentację – Pałac Grabkowo

2. Zobacz prezentację – Pałac Godętowo

3. Zobacz prezentację – Pałac Pod Dębem

4. Zobacz prezentację – Hotel Quadrille Relais Châteaux

5. Zobacz prezentację – Pałac Poraj

6. Zobacz prezentację – Pałac Łebunia

Chcielibyście zobaczyć więcej przepięknych pałaców do zorganizowania Waszego wymarzonego wesela? Zapraszamy Was na GdzieWesele.pl.

Tags:
Zostaw komentarz