Świeże kwiaty w upięciach ślubnych

Podobają Wam się świeże kwiaty w upięciach ślubnych? Podpowiemy ci jakie kwiaty są najtrwalsze we fryzurach, jak dobrać kolor kwiatów do koloru włosów.

Kwiaty z całą pewnością ożywią klasyczną fryzurę nadając pannie młodej kobiecości i zarazem niewinności podczas tego wyjątkowego dnia. Pamiętać należy ażeby całość zyskała pożądany kwiaty muszą komponować się nie tylko z kreacją panny młodej, ale również z bukietem oraz co ważne z kolorem włosów.

Podpowiadamy:
jasne włosy – najlepiej będą wyglądały jasne kwiaty w odcieniach bieli, kremowego czy różu
szatynki i brunetki – dobrze będą wyglądały zarówno w jasnych kwiatach jak i nieco bardziej intensywnych kolorach, np. bordo
rude i miedziane włosy – poleca się kwiaty w kolorze beżu, żółci oraz złota

Pamiętaj też, że kwiaty we włosach stanowią jedność z bukietem ślubnym: powinny być tego samego gatunku i barwy. Decydując się na świeże kwiaty w upięciu ślubnym zrezygnuj z wyraźniej biżuterii która spowoduje efekt przeładowania – kwiaty są wystarczająco efektowne. Uzupełnieniem mogą być jedynie delikatne kolczyki.

Trwałość kwiatów to niezwykle ważny element. Należy pamiętać że muszą one wytrzymać nie tylko ślub ale również cało nocą zabawę podczas wesela. Najlepsze więc będą gatunki wytrzymałe na brak wody. Największą wytrzymałością cieszą się róże, storczyki, orchidee, gardenie, goździki czy też lilie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Tags:
Zostaw komentarz