Stres przed pierwszym tańcem? Podpowiadamy jak sobie z nim radzić!

Pierwszy taniec jest nieodłącznym elementem rozpoczynającym każde przyjęcie weselne. Niekiedy bywa jednak także bardzo stresującym momentem – szczególnie dla tych par, które nie są mistrzami parkietu. Dziś przedstawiamy kilka pomysłowych rozwiązań, które z tradycyjnym walcem niewiele mają wspólnego 😉

1. Taniec Panny Młodej z …Tatą

Jeśli Twój narzeczony kategorycznie odmawia wykonania pierwszego tańca możesz zastąpić go swoim tatą. Przede wszystkim jest to doskonały pomysł na oddanie „córki” w ręce zięcia. Do tej pory to ojciec był pierwszym mężczyzną w Twoim życiu i to on Cię przez nie prowadził – w ten sposób okażesz mu wdzięczność.

2. Polonez

Polonez to reprezentacyjny polski taniec, który niemalże każdy chodź raz tańczył. Proponujemy aby goście ustawili się w pary jeszcze przed salą. Młoda Para wchodząc jako pierwsza prowadzi cały orszak na parkiet gdzie po krótkim odtańczeniu zostaje wzniesiony toast za Państwa Młodych.

3. Kaczuszki

Osoba prowadząca przyjęcie zaprasza wszystkich na parkiet i prosi aby ustawili się wokoło pary młodej i złapali za ręce. Wyobraźcie sobie jakie będzie zdziwienie kiedy zamiast romantycznej piosenki goście usłyszą melodie sławnych „kaczuszek”.

Taki początek jest doskonałym pomysłem dla tych, którzy mimo tremy będą chcieli wykonać oficjalny pierwszy taniec Pary Młodej. Ten wstęp sprawi, że zarówno Wy jak i goście poczujecie się swobodniej i pierwszy stres opadnie.

W poszukiwaniu inspiracji zachęcamy Cię do odwiedzin na GdzieWesele.pl, możesz skorzystać z bezpłatnej pomocy konsultanta ślubnego lub samodzielnie znaleźć wymarzone miejsce na wesele oraz usługodawców weselnych.

Ostatnio zaktualizowane49Ostatnio zaktualizowane48Ostatnio zaktualizowane46

Zostaw komentarz