Ślubne Torty – Trendy na rok 2021 !

Sezon ślubny zbliża się wielkimi krokami i pewnie zastanawiacie y się nad tym co będzie modne w przyszłym roku szczególnie jeżeli chodzi o… torty weselne! Najnowszym trendem w tej dziedzinie będą te torty najbardziej przyciągające nasz wzrok swoim wyglądem, kunsztem i bogactwem! Jedno jest pewne torty tzw. naked odchodzą do lamusa. Przyjrzyjmy się, więc teraz paru bogatszym propozycjom.

1. Skomplikowane&Artystyczne

Tort niczym artystyczny projekt? Czemu nie! Tym razem każda kolejna warstwa tego arcydzieła będzie jeszcze bardziej wyjątkowa..! Multum barw, ręczne zdobienia takie jak widoczne pociągnięcia pędzla, rozpryski kolorów czy malowane wzory na długo zapadną w pamięci waszych gości. Tort wykonany przez artystę rzemieślnika jest unikatowy i nie do podrobienia, macie więc pewność, że na pewno uczyni ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym!

2. Metale&Barwy

Metaliczne i srebrne zdobienia dodadzą szyku i luksusowego wyrazu, tort stanie się ozdobą i  wyjątkowym ukoronowaniem wesela. Obok mieniących się feerią barw artystycznych tortów pojawią się torty czarne. Czerń jak sami wiemy po efektownych opakowaniach niektórych luksusowych produktów wraz z metalicznymi dodatkami tworzy duet idealny. Jeśli chodzi o inne kolory z którymi łączymy złoto i miedź są to emerald green, brąz odcienie brzoskwiniowe, oraz pastelowe błękity. Kolejnym ciekawym urozmaiceniem będą torty marmurowe pojawiające się najczęściej w odcieniach szarości, różów i bieli.

3. Kwiaty i nie tylko…

Torty roślinne czyli udekorowane kwiatami lub liśćmi cukrowymi. Takie dekoracje idealnie dopełniają ręcznie malowane motywy tworząc przy tym dekoracje trójwymiarowe. Teraz ,,niestety” większą uwagę musimy skupić na stronie zewnętrznej. Bez względu na to czy to będzie tort o smaku czekoladowym czy owocowym jednym z najistotniejszych czynników które sprawią, że pozostanie w sercach waszych gości będzie jego dekoracja.

Wiedząc już co jest w modzie a czego lepiej unikać możesz śmiało wybrać swój wymarzony tort weselny!

Tags:
Zostaw komentarz