Przedsprzedaż książki Bridelle w sieci Empik

Tylko do 28 września można zamówić książkę w promocyjnej cenie!
Zapraszamy na www.empik.com – tam zakupicie książkę z 20% rabatem!

O książce
„Wasz Piękny Ślub” to druga książka Karoliny Waltz – założycielki najpopularniejszego polskiego bloga ślubnego Bridelle.pl i Magdaleny Piechoty – fotografki ślubnej i autorki edytoriali ślubnych dla polskich i zagranicznych marek. Nowa publikacja to niezastąpiony przewodnik dla każdej Pary przygotowującej się do ślubu.
Ponad 300-stronicowa książka składa się z 6 rozdziałów tematycznych. Ilustracją dla rozdziałów są 24 prawdziwe, polskie śluby, które zapisały się w historii branży ślubnej. Każdy z nich został szczegółowo opisany wraz z praktycznymi poradami od Par Młodych. Swoim doświadczeniem podzielili się szanowani w branży konsultanci, floryści i dekoratorzy.
Ogromna ilość porad, jak zorganizować wymarzony ślub, setki inspiracji i pomocnych wskazówek.
Wszystkie rozdziały uzupełnione zostały sesjami stylizowanymi, które obrazują różnorodne stylistyki, kolory przewodnie i motywy. Autorki książki zaprosiły do współpracy najlepsze polskie firmy ślubne oraz najbardziej znanych projektantów z całego świata, m.in.: Galię Lahav z Izraela, Annę Campbell z Australii czy Zuhaira Murada z USA.

Przedmowę do książki napisała projektantka Gosia Baczyńska:
Autorki książki stworzyły fantastyczny przewodnik po ślubnych stylistykach, z ogromną ilością przydatnych porad i inspirujących pomysłów. Sesje zdjęciowe, które ilustrują każdy rozdział przygotowano ze starannością i dbałością o najmniejszy detal. Mam ogromną nadzieję, że coraz więcej Par będzie mieć odwagę realizować swoje marzenia o ślubie. To lektura obowiązkowa i prezent przedślubny dla każdej przyszłej Pary Młodej.
Gorąco polecam!
Gosia Baczyńska

Tags:
Komentarze

Ja mam wesele we wrześniu, w hotelu Groman. Sala jest ogromna, w przystępnej cenie, organizacja idzie wyjątkowo sprawnie. Dobry dojazd i ładnie urządzone pokoje dla gości z dużymi łazienkami.

Z taką publikacją można być pewnym, że wesele będzie jak z bajki. Bardzo fajnym pomysłem wydaje się to, że w książce znajdziemy też relacje z prawdziwych polskich ślubów.

Na pewno kupię książkę 🙂 Bloga czytam regularnie i jestem pod wrażeniem pomysłów i inspiracji, każdy wyjątkowy i niesamowicie ciekawy 🙂 A zdjęcia ze ślubów są naprawdę świetne 🙂
Pozdrawiam

Zostaw komentarz