Podziękowania dla gości weselnych! Top oryginalnych upominków!

Wiele Par Młodych nie wyobraża sobie przyjęcia weselnego bez upominku dla gości. Ten niezwykle miły gest jednak zostawiają na koniec listy przygotowań a finalnie często zostają z problemem jaki upominek przygotować dla swoich gości.

Rozważania nad prezentem można zacząć od tego czy chcemy żeby to była śmieszna, szalona niespodzianka czy może coś bardziej praktycznego. Czy to ma być mocno spersonalizowany upominek jak np. zdjęcia z fotobudki przypominające wszystkim uczestnikom w przyszłości tę niezwykłą noc! Czy może praktyczny prezent jak słoiczek z miodem, mydełko czy breloczek na klucze. Praktycznym i zarazem przydatnym w prezentem mogą być parasole lub wachlarze które uchronią przed deszczem czy upałem. Świetnym rozwiązaniem będzie też kwiatuszek czy sadzonka która po wsadzeniu może być pamiątka już na całe życie. Propozycji jest masa.

Chociaż upominkiem nie muszą być tylko podarunki materialne. Wspaniałym prezentem może być także…uczta dla oczu! Speed Painting, Show Malowania Światłem, Tańczący Malarz czy Gwiezdne Show, to coś bardzo niezwykłego, o czym goście na pewno nie zapomną! Zobacz tego typu atrakcje weselne w GdzieWesele.pl

Istnieje wiele alternatyw żeby Twoje prezenty dla Gości były naprawdę oryginalne! Zainspiruj się oglądając tę galerię.

Tags:
Zostaw komentarz