Pałac na wesele we Wrocławiu i okolicach

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak byłoby zorganizować iście królewskie wesele? Przepiękny pałac, który oczarowuje swoją wieloletnią historią, rozległe ogrody pełne kwiatów, niesamowita sala balowa zapierająca dech w piersi? Każda kobieta w dniu swojego ślubu powinna czuć się jak księżniczka. Właśnie dlatego wesele w pałacu będzie idealnym rozwiązaniem.

Województwo dolnośląskie jest miejscem, w którym znajduje się w Polsce najwięcej pałaców i zamków, ponieważ aż ponad 600. Niektóre z nich przeszły renowację i obecnie cieszą swoim przepięknym wyglądem. W sporej ilości obiektów organizowane są również wesela. Jeśli marzy się wam wesele w pałacu we Wrocławiu lub okolicach, to zdecydowanie powinniście podążyć tą drogą i zorganizować niesamowite przyjęcie wesele w cudownym bajkowym klimacie.

Pałace są idealnym miejscem na organizacje przyjęć, gdyż posiadają niesamowite sale balowe, które pomieszczą nawet kilkaset osób. Piękne i rozległe ogrody pałacu będą również świetnym miejscem na organizację wesela w plenerze. Jesteśmy pewni, że niejedna sala na wesele Wrocław przypadnie wam do gustu.

1. Pałac Brunów – zobacz prezentację

2. Pałac Kamieniec – zobacz prezentację

3. Pałac Konary – zobacz prezentację

4. Pałac Borek Strzeliński – zobacz prezentację

5. Pałac Radomiłów – zobacz prezentację

6. Pałac Makowice – zobacz prezentację

7. Pałacyk Chojnów – zobacz prezentację

8. Pałac Krobielowice – zobacz prezentację

9. Platinum Palace Boutique Hotel & SPA – zobacz prezentację

10. Pałac Łagów – zobacz prezentację

Tags:
Zostaw komentarz