Opaska do ślubu

Opaska to w tym sezonie najmodniejszy dodatek do włosów i to nie tylko w codziennych stylizacjach ale również swoje triumfy zbiera w weselnych stylizacjach. Nierzadko okazuje się że to ona rozwiązuje ślubne dylematy związane z fryzurą i ratuje naszą… głowę.
Z pewnością ślubna opaska to ozdoba która jest lekka i wygodna, dzięki czemu można się w niej czuć komfortowo przez całą noc.
Dobór opaski ślubnej z pewnością będzie zdeterminowany stylem jakie będzie miało wesele, kolorem i krojem sukni. Jednak polecamy kierować się następującymi zasadami:

* Jeżeli masz gęste, bujne włosy i twoja fryzura ślubna również będzie mało ujarzmiona postaw na szeroką i widoczna opaskę, te wąskie i delikatne zginą.

* Jeżeli stawiasz na gładką i elegancką fryzurę idealnie będzie wyglądać bogato, biżuteryjnie zdobiona opaska. Możesz zainspirować się wielkimi wybiegami gdzie modelki noszą opaski niczym koronę.

* Jeżeli planujesz rozpuszczone włosy, postaw na przedziałek – wówczas uczesanie będzie bardziej eleganckie i odświętne.

Poniżej przedstawiamy Wam najmodniejsze opaski ślubne, które nas zachwyciły. Z pewnością Tobie też któraś wpadnie w oko:

Tags:
Zostaw komentarz