Neon – hit wśród dekoracji weselnych

Dekoracje sali weselnej to jeden z ważniejszych aspektów podczas przygotować przed ślubem. Jeszcze do niedawna hitem weselnych dekoracji były okazałe ledowe napisy Love, teraz zastąpiły je neony. Ten znany najczęściej z amerykańskich filmów gadżet przeżywa obecnie renesans na każdym przyjęciu pretendującym do modnego ? Fenomen neonu polega na tym że materiał z którego jest wykonany jest niezwykle plastyczny, co umożliwia tworzenie z niego przeróżne czcionki, napisy, znaki graficzne, a nawet formy i kształty.

Gdzie najlepiej umieścić neonową dekoracje? Oczywiście najważniejszym miejscem na sali jest ściana za Parą Młodą. Tam pięknie możecie wkomponować wasze neonowe inicjały, tytuł ulubionej piosenki czy dowolny napis który będzie nawiązywał do Was. Podpowiemy że kolorowy neon na ścianie pełnej zielonych roślin to będzie strzał w dziesiątkę.

Ścianka do selfie gdzie w tle jest neon to świetna alternatywa np. dla foto budka. Nie dość że będzie to bardzo nowoczesne rozwiązanie to warto zaznaczyć że neony są bardzo fotogeniczne.

Dobrym pomysłem jest również umieszczenie świetlnego napisu nad słodkim stołem, barkiem z alkoholami, stoiskiem z prosecco, parkietem czy innym miejscem którego obecność chcemy zaznaczyć. Pomyślcie tylko jak zabawnie i wyszukanie będzie wyglądał napis w stylu „All you need is love & prosecco” czy “Shall We Dance?”

Dekoracje świetlne tworzą nie tylko piękną dekoracje ale również niepowtarzalny nastrój w półmroku czy ciemności np. na parkiecie. Wiele sal oferuje obecnie ledowe aranżacje świetlne w które można pięknie wkomponować właśnie neonowe dekoracje. Warto też pamiętać o doborze odpowiedniego koloru naszego neonu do reszty dekoracji czy stylu przyjęcia np. neony w białym kolorze idelanie wkomponują się w minimalistyczne wesele dodając mu elegancji, z kolei boho klimat stworzą bardziej wyraziste barwy.

Tak jak wspomniałam na początku w doborze neonowych dekoracji ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Istnieje praktycznie nieograniczony wybór jeżeli chodzi o rodzaj, długość napisu czy wielkość czcionki. Ograniczeniem są jedynie finanse. Dla przykładu napis „miłość” o wysokości ok 60 cm to koszt ok 300 zł

Jeżeli poszukujecie firm oferujących te nowoczesne dekoracje wejdźcie na >> GdzieWesele.pl

Tags:
Zostaw komentarz