Buty na płaskim – czy to must have Panny Młodej?

Zacznijmy od butów….Buty jeden z najważniejszych elementów każdej stylizacji. Zazwyczaj pierwszą myślą która nasuwa się nam gdy tylko o nich pomyślimy jest to że muszą być piękne i dopasowane do reszty dodatków. Tak, to fakt niepodważalny szczególnie jeśli chodzi o nas kobiety. Jesteśmy w stanie znieść wiele cierpienia tylko po to aby usłyszeć te magiczne zdanie: Jak pięknie wyglądasz ! Ślub jest szczególną chwilą w życiu  każdej z nas. I buty są jednym z ważniejszych akcesoriów chociażby z tego powodu że panna młoda pokazuje swoje stopy wszystkim gościom i przede wszystkim swojemu już mężowi, w czasie zabaw weselnych. To nie jedyny ,,problem’’ z jakim musi się borykać kolejnym a może i pierwszorzędnym są tańce. Hulanki, swawole przez cały czas trwania imprezy i wysoki obcas z którym musimy sobie jakoś poradzić.

Aby stopy nie bolały i wyglądały efektownie z odsieczą przybywają projektanci którzy patrząc nie tylko na design przy tworzeniu swoich arcydzieł wzięli pod uwagę funkcjonalność i ergonomie. Tak też powstały baleriny ślubne hit ostatnich miesięcy!

Zalety balerin ślubnych

1. Są wygodne przez co przynoszą ukojenie zmęczonym stopom

2. Prezentują się bardzo ładnie na nodze

3. Obecnie dostępnych jest kilka fasonów i kolorów. Każdy może dopasować coś dla siebie. Pary w których partnerka jest niewiele niższa od partnera lub równa z nim w prosty sposób mogą zniwelować tą różnicę za pomocą tego typu obuwia.

4. Baleriny spokojnie można wykorzystać również na inne wieczorne wyjścia.

Dostępne fasony i kolory

Baleriny można podzielić na kilka rodzajów. Mamy skromne balerinki z delikatną kokardą na czubku, ale też bogato zdobione, zawierające koraliki, świecidełka i diamenciki. W sklepach znajdziemy również balerinki z odkrytymi palcami. Możemy wybierać wśród wielu różnych modeli i kolorów. Do naszej sukni ślubnej najlepiej  jednak będą pasowały te w odcieniach bieli, beżu, srebra lub złota. Odpowiednio dobrane baleriny będą prezentowały się równie efektownie jak buty na obcasie. Jeśli jednak zdecydujemy się na wysokie szpilki, pamiętajmy by zabrać parę balerinek na zmianę. Jak mówią lepiej zapobiegać niż… Poniżej przedstawiamy kilka interesujących propozycji.

W poszukiwaniu inspiracji ślubnych polecamy Ci nasz serwis GdzieWesele.pl, gdzie możesz skorzystać z bezpłatnej pomocy konsultanta ślubnego lub samodzielnie znaleźć wymarzone miejsce, pomysł na wesele oraz usługodawców weselnych.

Tags:
Zostaw komentarz