Mój ślub, mój styl – pierwszy polski przewodnik po stylach ślubnych

  • Home
  • Bez kategorii
  • Mój ślub, mój styl – pierwszy polski przewodnik po stylach ślubnych

Ciągle nie możecie dogadać się co do tego jak ma wyglądać Wasz wyjątkowy dzień? Wydaje Wam się, że widzieliście już wszystkie style i motywy przewodnie na weselach rodziny i przyjaciół, a dalej nie znaleźliście odpowiedniego dla siebie? Autorki książki „Mój ślub, mój styl” przygotowały genialne rozwiązanie tego problemu!

„Mój ślub, mój styl” to publikacja, która przyda się na każdym etapie organizacji wesela. Jesteśmy przekonani, że dzięki niej wybór stylu wesela nie będzie stanowił dla Was problemu. Jeżeli natomiast macie już wybrany styl, to znajdziecie tu wyjątkowe inspiracje i porady, które nie zawsze muszą kosztować krocie.

Świat ślubnych stylizacji jest nieskoczenie obszerny. W dzisiejszych czasach to wyobraźnia jest jedynym czynnikiem, który może Cię ograniczyć. Aby ułatwić Wam wybór i – w następnej kolejności – cały proces organizacyjny, Karolina Waltz oraz Magdalena Piechota stworzyły przewodnik po ślubnych stylach.

„Mój ślub, mój styl” to kolejna książka silnego duetu kobiecego – Karolina Waltz już od wielu lat jest obecna w ślubnym świecie. Stworzony przez nią portal Bridelle służy za prawdziwą skarbnicę wiedzy. Wraz z genialną fotografką – Magdaleną Piechotą, której wprawne oko, talent i lata praktyki skutkują cudownymi zdjęciami – stworzyły książkę o tematyce ślubno-weselnej.

Przekrój przez style – Mój ślub, mój styl
W środku znajdziecie 6 rozdziałów z 6 głównymi stylistykami ślubnymi – czyli łącznie macie 42 inspirujące pomysły na swój ślub. A jakie style zostały przedstawione w książce?
• BOHO
• GLAMOUR
• ROMANTIC
• AL FRESCO
• MODERN
• CLASSIC

Każdy ślubny styl ma poświęcony rozdział wraz z przepiękną sesją zdjęciową i mnóstwem pomysłów. Oprócz podstaw, poznacie również pochodne najczęściej wybieranych motywów, pomysły na ich aranżację, inspiracje dotyczące tortu, sukni, dodatków, a nawet krzeseł idealnie wpasowanych w dany motyw!

Książka wydana jest w twardej oprawie, na pięknym papierze przez wydawnictwo Galaktyka. Wzbogacona jest o genialne zdjęcia autorstwa fotografki Magdaleny Piechoty. Zdjęcia na najwyższym światowym poziomie, każde z nich mogłoby królować na okładce międzynarodowych magazynów. Ponadto, książka charakteryzuje się najwyższym poziomem designu, wraz ze stylowymi ilustracjami i oryginalnymi fontami jest przepiękną skarbnicą ślubnych inspiracji.

Jeśli szukacie np. pomysłu na prezent dla przyszłej panny młodej to jest to idealny pomysł. Komu jeszcze może przydać się ta pozycja? Branży ślubnej! Będzie pomocą dla fotografów, florystów czy cukierników. Inspirowanie się, poszukiwanie ciekawych rozwiązań to przecież podstawa rozwoju. Zachęcamy wszystkich z Was do przyjrzenia się tej, wyjątkowej na polskim rynku wydawniczym, pozycji.

Tags:
Zostaw komentarz