Makijaż ślubny w rękach specjalistów z Pure Diamond

Ślub to wyjątkowe wydarzenie,  podczas którego każda Panna Młoda chce wyglądać perfekcyjnie. Piękny makijaż to podstaw idealnego wyglądu, samopoczucia oraz gwarancja pięknych zdjęć. Jeżeli zatem szukacie wyjątkowego miejsca, które przygotuje Wam zarówno makijaż jak i fryzurę oddajcie się w ręce profesjonalistów z salonu Pure Diamond.

Jest to ekskluzywne miejsce gdzie wystrój wnętrza łączy w sobie prostotę z subtelną elegancją. Delikatne oświetlenie i najwyższej klasy sprzęt tworzą atmosferę pełną odprężenia i relaksu. Aranżacja wnętrza sprawia, że każdy czuje się tam wyjątkowo. Fryzjerzy i makijażyści posiadają ogromne doświadczenie i pasję. Salon swoim klientom gwarantuje najwyższy poziom zadowolenia z usług.

Jesteśmy po to, by zaspokoić Twoją potrzebę piękna i dobrego samopoczucia – Z nami zabłyśniesz! To motto przewodnie Pure Diamond

Adres:
ul. Krowoderskich Zuchów 16
Budynek Torre Verona
31-272 Kraków
www.purediamond.pl

Makijaż i fryzury wykonali specjaliści z salonu Pure Diamond

1 2.1 2 3 4 5 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Tags:
Komentarze

Bardzo fajne propozycje w artykule i fajny blog, znalazłam przy okazji ale już go lubię 🙂
Pozdrawiam i zapraszam do siebie na ​​makijaż ślubny w moim wykonaniu.

Jestem mega zadowolona z makijażu ślubnego u pani Marty. Bardzo dobrze się w nim czułam i trzymał się idealnie całą noc, bez poprawek :))

O tak, malowałam się tu i czesałam na swój ślub i jestem mega zadowolona. Wyszło bardzo nowocześnie i naturalnie, tak jak chciałam.

Też mogę polecić to miejsce pannom młodym. Bardzo chciałam żeby efekt końcowy był świeży i nowoczesny. Udało się go uzyskać w 100% 😉

Pani Marta robi najpiękniejsze makijaże w Krakowie 🙂 <3

Zostaw komentarz