Krótka suknia ślubna – tak czy nie?

Każda z przyszłych panien młodych już dużo wcześniej rozgląda się za suknią ślubną. Przegląda media społecznościowe lub zapoznaje się z ofertami salonów sukien ślubnych. Czasami do przymiarek pozostaje dużo czasu ale już dużo wcześniej pojawia się pierwsza wizja tego, jak owa suknia ślubna powinna wyglądać. Niektórzy lubią klasykę a inni wręcz przeciwnie – na swoim ślubie chcą się wyróżnić. Właśnie dlatego uważamy, że krótka suknia ślubna jest bardzo ciekawym pomysłem.

Czy wypada założyć krótką suknię ślubną?

Wesele jest waszym dniem, w którym powinnyście czuć się wyjątkowo i nie przejmować się tym, co ktoś sobie pomyśli. Krótka suknia ślubna idealnie sprawdzi się na przyjęcie latem. Biorąc pod uwagę upały, na pewno będziecie się czuły dużo bardziej komfortowo. Dzięki krótkiej kreacji podkreślicie swoją figurę oraz odkryjecie nogi. W połączniu ze szpilkami będzie wyglądała zjawiskowo!

Tak jak ze wszystkim – są zalety ale i wady. Musicie pamiętać, że krótkie suknie ślubne nie mają warstwy ochronnej. Przy złej pogodzie może być wam po prostu zimno. Właśnie dlatego najlepiej decydować się na nie, jeśli planujecie wesele latem. Niektóre modele nie będą odpowiednie do wieku. Nieco dojrzalsze panny młode z pewnością wolą założyć dłuższą kreację. Uważamy również, że krótka sukienka bardziej pasuje do przyjęć w mniejszym gronie i może nie pasować do wystawnych i eleganckich wesel.

Poniżej chcielibyśmy przedstawić wam propozycje krótkich sukien ślubnych. Tak jak widać na poniższych zdjęciach – taka kreacja będzie odpowiednia również na wesele w stylu urban wedding.

Tags:
Zostaw komentarz