Kokardy – nowy trend weselny

Kokardy, kokardy i.. kokardy. Rok 2024 obfituje w wiele trendów ale to właśnie w kokardach tak wiele osób ponownie się zakochało. Są widocznie niemal wszędzie: na ubraniach, jako akcesoria lub ozdoby do włosów. Kiedyś kokardy kojarzyły się głównie z dziewczynkami, które upinały je na swoich włosach. Teraz noszą je również nastolatki i dorosłe kobiety. Kokardy stały się najmodniejszym dodatkiem w tym sezonie i zaczęły się również pojawiać w tematyce weselnej.

Jak wykorzystać kokardy na ślubie?

Istnieje wiele sposobów, w których można wykorzystać kokardy na ślubie. Najpopularniejsze są oczywiście dekoracje weselne. Kokardy mogą znaleźć się na krzesłach Państwa Młodych i gości, można udekorować nimi stojące świece lub przewiązać je wokół nóżki kieliszka z szampanem. Serwety na stołach również mogą zostać złożone w kształt kokardy. Dodatkowo ten motyw warto wykorzystać w papeterii ślubnej: zaproszenia na ślub, winietki, menu lub plany stołów. Motyw kokardy warto wykorzystać w stylizacji panny młodej. Można pokusić się na taką ozdobę do włosów zamiast welonu lub zakupić obuwie z kokardkami. A co gdyby tak pójść o krok dalej i przyozdobić kokardą tort ślubny lub zrobić tematyczny słodki stół? Inspiracji jest bardzo wiele i to od Was zależy, które z nich wykorzystacie na Waszym weselu.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia, które mogą Was zainspirować. Kokardy to zdecydowany trend tego roku i dzięki niemu wesele będzie wyglądało jeszcze bardziej bajkowo.

Tags:
Zostaw komentarz