Jesienne wesele czyli niedościgniona sceneria dla Młodych

Jesień to pora roku która cieszy się coraz większą popularnością  w planowaniu ślubu. Wcale mnie to nie dziwni gdyż szczególnie nasza polska jesień przepełniona jest pięknymi kolorami złota, czerwieni, żółci, pomarańczy a nawet fioletów. Kolory te w  połączeniu z jesiennym słońcem potrafią stworzyć doskonałą i niepowtarzalną scenerie dla Pary Młodej.

Nie jest to tylko moje zdanie gdyż dekoratorzy i fotografowie jednogłośnie podkreślają że jesienny pejzaż jest niedościgniony pod względem różnorodności barw i bogactwa dekoracji.

Decydując się na typowo jesienne dekoracje podczas jesiennego wesela warto przemyśleć sprawę doboru sali, musi ona tworzyć odpowiednie tło do dekoracji. Nowoczesna sala w białej bądź różowej tematyce, mimo udekorowana jesiennymi dodatkami może nie oddać klimatu. Najodpowiedniejsze będą restauracje w stylu góralskim z drewnianymi elementami, czy stodoły przystosowane na wesela których w Polsce jest coraz więcej.

Co się tyczy dekoracji sprawa jest niezwykle prosta i … tania. Wystarczy wybrać się na jesienny spacer aby nazbierać odpowiednich ozdób. Kolorowe liście, kasztany, żołędzie, gałązki jarzębiny to przepiękne akcenty które mogą nadać niepowtarzalnego klimatu stołom weselnym. Jesienne dary natury  takie jak jabłka, dynie, czy te o jesiennych barwach jak pomarańcze, mandarynki, granaty odpowiednio wyeksponowane w koszach mogą służyć również jako piękna ozdoba sali, a kwiaty w czerwonych, pomarańczowych czy żółtych barwach dopełnią jesiennego klimatu.

Jak widzicie pomysłów na wesele inspirowane jesienią jest dużo.

3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 23.1 24 25 26 27

Tags:
Komentarze

Super artykuł 🙂 Pozdrawiamy GdzieWesele.pl :))

Zostaw komentarz