Jakość i profesjonalizm czyli śląska grupa Obsession Professional Music Band

Zespół Obsession powstał w czerwcu 2005 roku. Tworzą go osoby od wielu lat ściśle związane ze środowiskiem muzycznym, będące członkami wielu projektów muzycznych o przeróżnej stylistyce (pop, rock, country, jazz). Grupa Obsession to formacja 4-osobowa, w skład której wchodzi wokalistka oraz muzycy-instrumentaliści (instrumenty klawiszowe, saksofony: altowy i tenorowy, klarnet, perkusja). W zależności od okoliczności i potrzeb zespół poszerza skład o kolejne instrumenty.

Zespół posiada w swoim repertuarze szereg super przebojów począwszy od lat 60’, 70’oraz 80’, 90’ ubiegłego stulecia, aż po utwory zupełnie współczesne zarówno w tradycyjnych jak i nowoczesnych aranżacjach.

Obsession Professional Music Band podchodzi do pracy w sposób profesjonalny. Dba o wysoki poziom artystyczny, stara się pracować nad utworami w sposób wnikliwy i dokładny, uaktualnia repertuar na bieżąco, a także pracuje na sprzęcie najwyższej klasy renomowanych firm – tak, aby klient mógł świetnie się bawić w komfortowych dla siebie warunkach. Ciekawy skład wokalno – instrumentalny zespołu, osoby prowadzące (konferansjerka), to wszystko pozwala bawić gości na naprawdę wysokim poziomie. Zespół posiad również własny – zawodowy sprzęt oświetleniowy (pary 56, skanery, lasery, mgła, sterowniki oświetleniowe) oraz transport.

Członkowie zespołu Obsession posiadają bogate doświadczenie oraz solidne wykształcenie muzyczne zdobywane zarówno w kraju, jak i zagranicą. To doskonała propozycja dla organizatorów przyjęć weselnych, bali, studniówek, imprez rodzinnych, jak również imprez firmowych, eventów, bankietów, spotkań biznesowych, imprez zamkniętych oraz plenerowych.
www.zespolobsession.pl

Obsession Professional Music Band8 Obsession Professional Music Band2 Obsession Professional Music Band3 Obsession Professional Music Band5 Obsession Professional Music Band6 Obsession Professional Music Band7

Tags:
Komentarze

Piękne zdjęcia. Słyszałem ich chyba, naprawdę dobrze grają. Najgorzej jak ktoś zamówi dziwną kapele, a potem jest wielkie wow, dlaczego to tak brzmi.

Świetnie grają 🙂 Na śląsku są bezkonkurencyjni. Mam nadzieję, że post trafi do szerszej grupy osób. 🙂
Pozdrawiam i czekam na kolejne weselne i ślubne posty 🙂

Całkiem miło i profesjonalnie, się patrzy na zdjęciach, dużo sprzętu i osób, więc pomysłów jest mnóstwo. Tacy muzycy od wszystkiego na weselu są najlepsi.

Byłam na weselu gdzie grał ten zespół, świetna zabawa! 🙂

Zostaw komentarz