Gipsówka na ślub i wesele

Panny młode, które zdecydowały się na ślub latem, mają do dyspozycji wiele kwiatów, które mogą zdobić salę weselną. Najbardziej popularne są: róże, hortensje, lilie, dalie, frezje, goździki czy chociażby gipsówka. To właśnie po nią pary młode bardzo lubią sięgać. Można wykonać dekorację ślubną z samej gipsówki lub użyć jej jako dodatkowy kwiat.

Jak wykorzystać gipsówkę na weselu?

Gipsówka nie jest wymagającą rośliną. Można włożyć ją do szklanych wazonów z wodą lub papierowych rożków. W obu przypadkach mamy pewność, że będzie się pięknie prezentowała. Najczęściej wykorzystuje się ją podczas wesel w klimacie rustykalnym i boho. Uważamy, że gipsówka jest tak pięknym kwiatem, który będzie idealnie pasował także do eleganckich przyjęć.

Dekoracje ślubne z gipsówki pięknie się prezentują. Ten kwiat można wykorzystać do bukietu panny młodej. Wykonanie go z samej gipsówki będzie wyglądało spektakularnie. Gipsówkę spotykamy również w dekoracjach kościoła. Można pięknie przystroić nim ławki w kościele i krzesła państwa młodych oraz świadków. Dekoracja sali weselnej z gipsówki będzie strzałem w dziesiątkę. Warto wspomnieć o tym, że gipsówkę można wykorzystać w wielu innych detalach takich jak wianek panny młodej lub dekoracja ścianki na zdjęcia. Przygotowaliśmy dla was kilka inspiracji, które pokażą Wam, że gipsówka idealnie sprawdzi się na Waszym weselu.

Tags:
Zostaw komentarz