Czym charakteryzuje się wesele w stylu lat 70-tych?

Moda na wszystko. Właśnie tak można opisać dzisiejszy styl. Z pewnością zauważyliście, że obecnie każdy robi takie przyjęcie, jakie mu się podoba: wystawne eleganckie wesele na 300 osób lub kameralny obiad w gronie najbliższych. Nie tylko liczba gości jest zróżnicowana ale również styl i dekoracje: glamour, rustykalny, industrialny, minimalistyczny. Z racji tego, że obecnie wesele może być takie, jak sobie wymarzycie, postanowiliśmy przybliżyć Wam nieco klimat wesel w w stylu lat 70-tych. Taki typ przyjęć możecie obecnie kojarzyć pod nazwą boho wesele albo hippie wesele.

Jak wygląda wesele w stylu lat 70-tych?

Luz, swoboda i wygoda. Właśnie tymi słowami można opisać wesele w stylu lat 70-tych. Taki rodzaj przyjęcia jest idealny dla osób, które nie przepadają za planowaniem wszystkiego co do minuty i nie stresują się, jeśli nie mają idealnego planu przyjęcia. Wolą swobodę, zabawę i brak zmartwień. Wesela w stylu lat 70-tych to masa kwiatów i przedmiotów z duszą: ramek na zdjęcia, starych walizek lub odręcznie pisanych listów. Dekoracje weselne można wykonać z tego, co aktualnie macie pod ręką.

Uważamy, że takie przyjęcia mają swój niepowtarzalny klimat i będą idealne dla osób kochających swobodę. Poniżej przygotowaliśmy dla Was galerię pełną inspiracji. Właśnie w taki sposób wyglądają wesela w stylu lat 70-tych. My uważamy, że posiadają magiczny klimat a wy jakie macie zdanie?

Tags:
Zostaw komentarz