Bukiety ślubne z owoców – jeden z najciekawszych trendów 2016

Owoce zarówno te świeże jak i suszone są doskonałym dodatkiem do bukietów ślubnych. To jedne z najciekawszych wiązanek ślubnych, a pomysł jest bardzo oryginalny. Kompozycje florystyczne są więc tworzone z róż ogrodowych, groszku cukrowego, uroczych tulipanów czy pachnącego bzu. W kompozycji nie brakuje sezonowych dodatków, które nadadzą wiązance rustykalnego charakteru.  Jeżyny doskonale wkomponują się w ślubną wiązankę. Zimą i jesienią można dodać nawet żołędzie, latem – mech lub liście dębu.
Wprowadzają coś świeżego do wizerunku Pary Młodej, naturalnego i nawet zabawnego. Wiązanki te prezentują się bardzo ciekawie i są alternatywą dla tradycyjnych bukietów.

bukiety z owoców1 (Copy) bukiety z owoców2 (Copy) bukiety z owoców3 (Copy) bukiety z owoców4 (Copy) bukiety z owoców5 (Copy) bukiety z owoców6 (Copy) bukiety z owoców7 (Copy) bukiety z owoców8 (Copy) bukiety z owoców9 (Copy) bukiety z owoców10 (Copy) bukiety z owoców11 (Copy) bukiety z owoców12 (Copy) bukiety z owoców13 (Copy) bukiety z owoców14 (Copy) bukiety z owoców15 (Copy)

Tags:
Zostaw komentarz