Duże naszyjniki ślubne

Wybierając biżuterie ślubną przyszłe Panny Młode z reguły na myśli mają delikatne i subtelne kolie. Jednak ja tym z Was które znudzone są typową ślubną kolią chciałabym zwrócić uwagę na bogaty, duży naszyjnik tzw. bib ( z ang. śliniak ). Mogą być one wykonane z kryształków, pereł, koronki a nawet tkanin.

Taki dodatek może nadać charakteru całej stylizacji ślubnej i zmienić klasyczna Pannę Młodą nie do poznania, pamiętać jednak należy że na takim jednym dużym akcencie należy poprzestać, a absolutnie wystrzegać się trzeba kompletów. Jeden zwracający uwagę akcent w stylizacji wystarczy. Dobrym duetem dla dużego naszyjnika jest skromniejsza suknia bez biżuteryjnych dodatków.

Duże naszyjniki ślubne stają się absolutnym hitem i wcale mnie to nie dziwi ponieważ wyglądają super!

1 3 5 6 7 8 9 11 12 12213 13314 15 16 17 18 19 21 22 23 24 25 27 28 29 288 30

Komentarze do wpisu:

  1. tara

    Też uważam że nie ma sie co bać dużej i wyrazistej bizuterii do sukni slubnej. To w końcu jedyny dzień w którym mozna naprawde zaszaleć ze swoim wyglądem. wg mnie ma być pieknie, oryginalnie i wyraziście. Wtedy zapamiętamy to na zawsze. Ja z racji dość bogatej sukni miałam naszyjnik nie tak znowu wielki ale i tak duży http://www.chocojewelry.com/bizuteria-slubna-i-wieczorowa/338-komplet-bizuterii-slubnej-kp83.html
    pomimo, że wiele osób mówiło mi że do mojej sukni kolia już niepotrzebna. A jak założyłam to sie zdziwili i tyle

  2. Tomasz

    Moim zdaniem trzeba jedna uważać, w porządku – stylizacje są fajne jednak pytanie czy to nie dobry pomysł wyłącznie do zdjęć? Pamiętajmy, że nasze wesela to taniec, zabawa i śpiew, pytanie czy tak duża biżuteria nie będzie krępowała ruchów? Przecież Panna Młoda ma się świetnie bawić tego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *